نتایج جستجو برای عبارت :

درباره ویروس کرونا حتما بخوانید . توضیحاتی که جالب است حتما بدانید

ترس از ویروس کرونا 
با سلام خدمت همه بازدید کنندگان‌محترم یه موضوعی را میخام براتون امروز روشن کنم که امروز خیلی رواج گرفته در باره ی ویروس کورنا می باشد ، که امروزه خیلها ازش ترس هم دارند .
حتما این مقاله را بخوانید و به دوستانتون انتقال دهید و بگویید این ویروس خطرناک نیست به ادمه مطلب بروید .
ادامه مطلب
سلام
اخیرا شایع شده که خوردن خفاش باعث شیوع کرونا شده
اما من که از اون بالاها با خبرم بهتون میگم که دروغه
طبق اعلام متخصصان بلند پایه چین، خوردن مورچه خوار پولکی خام باعث شیوع کرونا شده؛ نه خفاش
فهمیدین؟ خوردن مورچه خوار؛
اونم نه هر مورچه خواری؛ مورچه خوار پولکی
تازه مورچه خوار پولکی پخته هم خطر ساز نیس ...
مورچه خوار پولکی خام
یعنی زنده زنده افتادن به جونش
ادامه مطلب
ترس از ویروس کرونا 
با سلام خدمت همه بازدید کنندگان‌محترم یه موضوعی را میخام براتون امروز روشن کنم که امروز خیلی رواج گرفته در باره ی ویروس کورنا می باشد ، که امروزه خیلها ازش ترس هم دارند .
حتما این مقاله را بخوانید و به دوستانتون انتقال دهید و بگویید این ویروس خطرناک نیست به ادمه مطلب بروید .
دوست عزیزی پرسیدن، حالا که کرونا به ایران اومده چطور میتونیم آرامش خودمون رو حفظ کنیم؟
ببینید دوستان بعضی ترس ها به ما آموخته میشن. 

قانون یک درصد
سلام* 

امروز دلم میخواد چشمام رو ببندم و فقط به مشکلاتم فکر کنم * 
چرا نه ؟ 
باید باهاشون روبه رو بشم * 
باید بفهمم مشکل از کجاست * 
باید جرئت کنم بهشون با دید باز نگاه کنم * 
آدم ها به این موضوع فکر نمیکنن که چیزی که اسمش رو گذاشتن مشکل ، میتونه فقط یه مسئله باشه * 
و اتفاقا مسئله ها قابل حل هستن * 
اگر از قضیه ی فیثاغورت نشه به زاویه ها و ضلع ها رسید، حتما حتما از قضیه ی تالس می شه...  
پس چرا آدما گاهی از حل مسئله فرار میکنن ؟ 
راستی شما چی ؟ 
م
توصیه می شود از گوش دادن و خواندن اخبار مربوط به بیماری در حضور کودکان اجتناب شود. در طی روز زمانهایی ٢٠ تا ٣٠ دقیقه ای به بازیهای دونفره با کودکانمان اختصاص دهیم و بازیهایی را که کودکمان از آنها لذت میبرد انجام دهیم. اگر کودکمان خواست در راجع به اضطراب ها و نگرانی‌هایش در مورد بیماری صحبت کند حتما استقبال کنیم و اجازه بدهیم با بیان آنها هیجانات منفی خود را تخلیه کند.
از روش‌هایی مثل کشیدن نقاشی یا نوشتن نامه نیز برای بیان هیجانات و احساسات
توصیه می شود از گوش دادن و خواندن اخبار مربوط به بیماری در حضور کودکان اجتناب شود. در طی روز زمانهایی ٢٠ تا ٣٠ دقیقه ای به بازیهای دونفره با کودکانمان اختصاص دهیم و بازیهایی را که کودکمان از آنها لذت میبرد انجام دهیم. اگر کودکمان خواست در راجع به اضطراب ها و نگرانی‌هایش در مورد بیماری صحبت کند حتما استقبال کنیم و اجازه بدهیم با بیان آنها هیجانات منفی خود را تخلیه کند.
از روش‌هایی مثل کشیدن نقاشی یا نوشتن نامه نیز برای بیان هیجانات و احساسات
دیگه تقریبا همه درباره ویروس کرونا ، از رسانه ها و یا تلوزیون چیزهایی شنیدیم و میدونیم . حالا فیلمی هست به نام Contagion 2011 ( کلیک )  
این فیلم درباره شیوع نوعی بیماری شبیه به کرونا هست که ژن بیماری از ترکیب خفاش و خوک هست و اخر فیلم نشون میده که مثلا یه خفاش بیمار میره یه موز رو به دندون میکشه و صاف میره تو مزرعه پرورش خوک و بخشی از موز ار دهنش میفته تو زمین و یه خوک صاف میره اون تکه موز رو میخوره و ظاهرا ژن بیماری از اینجا ترکیب میشه و بعدا گوشت اون
 { گاهی تصور می‌کنم ما واقعا شخصیت‌های داستان یک نویسنده‌ی بی‌نهایت خلاق و کاربلدیم که این روز‌ها در اوج غم و انزوا و پریشانی‌اش قلم به دست گرفته و دارد کاملا بدیع و خلاقانه، برای مخاطبینش، هنرنمایی می‌کند.
بیا دلمان را به همین خوش کنیم که فیلم‌های ترسناک را به هرکس نمی‌سپارند، حتما بازیگرهای قابلی بوده‌ایم و حتما از پسش بر خواهیم آمد، حتما... }
- نرگس صرافیان طوفان 
سازمان جهانی بهداشت در سرتاسر دنیا به دنبال شناسایی، ردیابی و محدود کردن ویروس جدیدی از خانواده ویروس کرونا به نام«کوید-۱۹» (COVID-19) است. ویروس COVID-19 هنوز در حال مبتلا کردن افراد زیادی در چین و شیوع در کشورهای دیگر دنیا است. این نوع ویروس کرونا در ایران هم در حال پراکنده شدن است. علائم بیماری کرونا در اکثر مبتلایان به این ویروس خفیف است و درمان می‌شود، اما ممکن است بیماری در برخی دیگر شدیدتر باشد و حتی منجر به مرگ شود. اما ویروس کرونا چیست و تا چ
4 نکته غیر کرونایی درباره کرونا (!) : از امن ترین جای دنیا تا خدا قوت به کادرهای درمانی
در این مطلب نمی خواهم راجع به خود کرونا و راه های پیشگیری از آن بنویسم بلکه چند موضوع مرتبط که کمتر بدان ها توجه می شود را یادآور می شوم:
ادامه مطلب
همه چیز درباره‌ی پیدایش، گسترش و پیشگیری از ویروس کرونا
سازمان جهانی بهداشت در سرتاسر دنیا به دنبال شناسایی، ردیابی و محدود کردن ویروس جدیدی از خانواده ویروس کرونا به نام«کوید-۱۹» (COVID-19) است. ویروس COVID-19 هنوز در حال مبتلا کردن افراد زیادی در چین و شیوع در کشورهای دیگر دنیا است. این نوع ویروس کرونا در ایران هم در حال پراکنده شدن است. علائم بیماری کرونا در اکثر مبتلایان به این ویروس خفیف است و درمان می‌شود، اما ممکن است بیماری در برخی دیگر شدی
این که هم دوست دارم برم و هم نرم خودش یه نوعی تناقشه .. از نوع ابر تناقض ! دکتر قد رو میگم 
میخوام برم ببینم چی میشه .. یا خاتمه میده به این همه فکرو خیال و میگه صفحه رشد فینیش ! یا میگه جاهست ! میدونم اگر نرم بعدا حتما حتما حتما حسرتشو میخورم ..
از طرفی رفتن و اینکارا دل خوش میخواد .. دل خوش .. که فعلا ندارم .. پول میخواد  .. و .. :(
اولش گفتم این انتقام کم بود اما وقتی دیدم آمریکا همین حرفِ منو داره میزنه فهمیدم این موضع گیری از بیخ و بن اشتباست . و به قول دوستان عملیات وقتی به امضای فرمانده ی کل قوا رسیده حتما حتما حتما بهترین گزینه بوده .و البته انتقام نظامی پایان کار نیست . انتقام حقیقی خروج کامل نیرو های امریکایی از منطقه است ...
اگر از کاربران شبکه ی اجتماعی اینستاگرام هستید برنامه No Crop for Instagram حتما برای شما جالب خواهد بود! حتما میدانید که در اینستاگرام هنگامی که میخواهید تصاویرتان را با دوستان به اشتراک بگذارید باید بخشی از عکس را بریده و همان بخش برش خورده را قرار دهید .
ادامه مطلب
به نظر شما ممکنه یک روزی با بیت کوین بتونیم از سوپر مارکت ها و دیجی کالا هم خرید کنیم؟
پیش بینی من اینه که حتما میشه. حتما! روند تکامل معاملات بشر رو که نگاه می کنیم اصلا این دوره از زمان واقعا یک تحول اساسی رو میطلبه. بدون هیچ سند و مدرک و هیچ بنیان علمی و صرفا بر اساس حسم پیش بینی می کنم که بین ده تا بیست سال سال آینده حتما این اتفاق بیفته. حتما آدما بتونن با موبایلهاشون تراکنش های مالی بیت کوینی روزمره انجام بدن و ترامپ و سربازان گمنامش هم دیگ
به نام آن خــداوندی که نــور استرحیم است و کریم است و غفور استخدای صبـح و این شـور و طـراوتکه از لطفش دل ما ،در سُرور است
"بسم الله الرحمن الرحیم" 
خدارا شاکریم که اگر خدا هر مریضی یا دردی میدهد درمانش هم میدهد.مهرفوری زمان امده خدمت به همشریانش هست. نترسیم از این ویروس کرونا.فقط تا میتوانیم دستانمان را بشویم و از هیچی نگران نباشیم. من هر موقع مهرژلاتینی یا مهرلیزری میزنم حتما حتما بعدش دستایم را با اب و مایع شستشو میدم و انشاالله که اتفاقی
شما به همان روشی که سرماخوردگی را درمان می کنید ، علائم عفونت ویروس کرونا را درمان می کنید.
استراحت فراوان کنید.
مایعات بنوشید.
برای رفع گلو درد و تب از داروهای مناسب آن استفاده کنید. اما به کودکان یا نوجوانان زیر 19 سال آسپرین ندهید. به جای آن از ایبوپروفن یا استامینوفن استفاده کنید.
یک مرطوب کننده یا دوش بخار نیز می تواند به تسکین گلو درد کمک کند.
اگر بیمار شدید، علائم خود را درمان کرده و در صورت بدتر شدن و مشاهده درد در قفسه سینه یا مشکل تنفس
تکرر ادرار در ابتدا و انتها بارداری امری طبیعی است
برای مبتلا نشدن به عفونت زنانه
اگر ترشح روی لباس دیدید حتما لباس را تعویض کنید 
حتما از لباس زیر نخی استفاده بفرمایید 
تاخیر در رفتن به دسشویی و حبس ادرار خود باعث عفونت است 
زدودن موهای زائد توصیه میشود
قبل رابطه حتما زوجین حمام کنند 
چرا که عفونت یکی از زمینهای سقط جنین است
حکمتانه کرونایی:
۱. از کشوری که در یک لحظه بیش از صد هزار نفر از نوزاد تا پیر را با بمب اتم می کشد حتما بر می آید برای مقابله با رقبایش با تولید و انتشار یک ویروس در چند هفته سه ،چهار هزار نفر را بکشد.

۲. اگر اندازه کرونا از ویروس شیطانی گناه دوری می کردیم شاید همه از اولیاء الله می شدیم.

۳. اگر مقداری از تبلیغات و امکانات و همت  و همدلی همگانی  در موضوع اخیر را برای امام زمانمان داشتیم آیا ظهوری که درمان جسم و روحمان را همراه دارد، محقق نشده ب
حتما این متن رو که بازنشر مجموعه مطالبی از دکتر بهنام محمودزادگان در لینکدین ایشان هست رو بخونید: اینجا
اگر حوصله خوندن متن بالا رو نداشتید و خواستید آگاهی بزرگی رو از دست بدید (!) حتما و حتما کلیپ جان پرکینز نویسنده آمریکایی کتاب اعترافات یک مزدور اقتصادی رو ببینید: اینجا
بسم الله

بگذریم که خیلی جالب است که بعد از مدت زیادی از پیدا شدن کرونا، دو روز مانده به انتخابات است که ورودش به ایران تأیید می‌شود، اما خطر شرکت در صف رأی‌گیری فردا و اثر انگشت زدن، یک‌هزارم جهاد حاج قاسم در برابر داعشی‌های وحشی هم نیست! برای آنان که در ادعای «من هم قاسم سلیمانی‌ام» صادق باشند، شرکت نکردن در این جهاد آسان از ترس کرونا مسخره است...
إنّ کیدَ الشیطانِ کانَ ضعیفاً.این نیز بگذرد...

این روزها عجیب دلمون تنگ شده برای یه سرفه یا یه عطسه درست و حسابی توی جمع!!! همه حواسشون به همدیگه هست و به شدت همدیگه رو زیر نظر دارند. فقط کافیه یه سرفه یا عطسه بکنی حتی دیگه جات تو خونه هم نیست چه برسه محل کار و فضاهای عمومی. یه عطسه که بکنی همه بهت نگاه میکنند و پیش خودشون میگند نکنه این کرونا داشته باشه، نکنه ناقل باشه خلاصه اینقدر بهت نگاه میکنند که شرمنده میشی این از مردم ؛ اگه تو جمع دوستان وهمکاران باشی که دیگه وضعیت بدتر ازاینه! رفتی دک
بسم رب الرفیقامیرحسین خیلی سال پیش می گفت که هروقت میاد پیشتون، شما رو مادر صدا میکنه! یادمه چقدر اون موقع به این صمیمیت قبطه خوردم. خوش به حال امیرحسین. خوش به حال همه پسرهای شما...پ.نحتما اگر امشب بودی کلی خوشحال بودیم. حتما میلاد عمه جانمان بهانه ای میشد برای بیشتر دوست داشتنت. حتما..بگذریم.
خواهر عزیزتر از جان! فقط ای کاش بودی...

بسم الله
کتاب آرزوهای دست ساز را انتشارات راه یار روانه ی بازار کرده است. تحولات جالب و خواندنی از شکل گیری یک شرکت دانش بنیان.
خواندنش حتما مفید خواهد بود. امیدوارم فرصتی پیدا کنم و چند خطی برایتان درباره ی این کتاب بنویسم.
این فیلم ها رو میتونید خانوادگی ببینید؛ حتما یک بار هم که شده امتحان کنید
فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 1
انیمیشن فهرست مقدس(بهترینه پیشنهاد خودم اینه که حتما ببینید)
فیلم سینمایی تنگه ابوقریب
فیلم سینمایی بادیگارد
فیلم_انیمیشن مبارک(آخرش رو دوست نداشتم)
فیلم سینمایی پارادایس

شما هم پیشنهاد بدید فیلم هاتون رو ممنون میشم؛این لیست به روز میشه ان شاء الله
ویروس کرونا
در این مقاله زیر سعی شده است درباره بیماری ویروسی کرونا، علائم بیماری، نحوه گسترش آن، انتقال، راه های پیشگیری، مقایسه آن با ویروس آنفولانزا، درمان و تشخیص آن صحبت شود. تمامی مطالب ذکر شده از سایت WHO و منابع معتبر دیگر جمع آوری شده است.ویروس کرونا چیست؟این ویروس، خانواده بزرگی از...برای ادامه مطلب جامع راجع به ویروس کرونا به لینک زیر مراجعه فرمایید:https://atrmedshop.com/covid-19/
فوری/ قربانیان ویروس کرونا افزایش یافت؛ آخرین آمار مبتلایان: 2822 نفر
اریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۷

به گزارش   کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ایران به  ۲۸۲۲نفر افزایش یافت و همچنین تعداد قربانیان کرونا در سطح کشور به ۹۲ نفر افزایش یافت.
 ۱- «ابتلا به کرونا قطعا به مرگ منجر میشه!»
◾️هنوز خیلی چیزها درمورد کرونا نمی‌دونیم، اما تا اینجا به نظر میاد یک عفونت ویروسی ملایمه. حدود ۲٪ فوت می‌کنند، و ۱۸ تا ۲۰٪ به شدت مریض می‌شن. پس ابتلا به کرونا در حکم مرگ نیست.
۲- «فقط چینی‌ها کرونا می‌گیرند.»
◾️تو چین شروع شد ولی همه می‌تونند بگیرند. بیماری‌های مسری کاری به مرز ندارند. همه آسیب‌پذیر هستند.
۳- «کرونا خطرناک‌ترین ویروسه.»
◾️غلطه! ویروسهای خطرناک‌تری داریم، مثل ابولا، که درص
چانه اش می لرزید از بغض. کتف چپ و قفسه سینه اش تیر می کشید. سعی میکرد حرف بزند و بپرسد چرا؟ 
کسی جلوی چشم هایش گند زده بود به همه چیز. "تمام دنیایش" تمام دنیایش را نابود کرده بود. اعتماد را خورده بود و چیزهای بد قی کرده بود. شکسته بود و خرده شیشه ها را زیر فرش پنهان کرده بود. 
داشت فکر میکرد که اگر آتش میگرفت، حتما کمتر می سوخت. اگر توی صورتش تف میکردند، حتما کمتر تحقیر میشد. اگر آدم بدی می بود، حتما باز هم این حقش نبود.
چقدر باید دل بزرگ باشی که ببخش
کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران اظهار کرد:  از ظهر دیروز تا امروز ۶ فروردین ۹۹ و بر اساس یافته‌های قطعی آزمایشگاهی، ۲ هزار و ۲۰۶ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری در ایران به ۲۷ هزار و ۱۷ نفر رسید.

به گزارش رجانیوز، جهانپور افزود: خوشبختانه تا کنون ۹ هزار و ۶۲۵ نفر از مبتلایان به کرونا در کشور، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

سخنگوی وزارت بهداشت ت
شوخی با کرونا
کاربران عزیز این مطالب طنز فقط جنبه شوخی دارد تا بتوانیم کمی روحیه مردم را بهتر کنیم و از استرس و اضطراب آن ها بکاهیم.

جوک ساختن از ویروس کرونا به نوعی تخلیه عصبانی و نگرانی عمومی است لیس گپ  که با مسخره گرفتن وقایع تلخ به نوعی باعث التیام روحی فرد و جامعه و به خصوص جمعیت قربانی می‌شود. ساخت جوک و خندیدن یک نوع سلاح برای شکستن جو وحشت حاکم بر فضای جامعه است.

خندیدن و جوک ساختن در شرایط بحرانی و ملتهب، واکنش طبیعی انسان برای
در عکس زیر قبل و بعد از شیوع کرونا را در نیشابور می بینید.

کرونا نام یکی از ویروس های سرماخوردگی است. کرونا ویروس سال هاست که کشف شده. کرونا ویروس ۴۰ گونه مختلف دارد. نوع جدید کرونا ویروس در ووهان چین در اواخر سال ۲۰۱۹ در برخی مردم دیده شد.
ادامه مطلب
۱،  دیروز اومدم وبلاگ خودمو باز کردم بعد از امارها اومدم آی پی مو دیدم زده بود تبریز :||| الان ینی من تبریزم؟؟؟؟  دیگه به اینم اعتمادی نیست

۲، ستاد کرونا بهم پیام داده که علیرغم تاکید فراوان رفتی سفر و اینا، اولا که سریع برنامه ریزی بازگشت از سفر انجام بده،  بعدم برو تو سایت تست بده :))  ناراحت نشدم که اصن درکم نمیکنه که چندماهه خونه نرفته بودم،  از این ناراحت شدم که بهم میگه برای بازگشت از سفر سریعن برنامه ریزی کن،  حتی ستاد کرونا وزارت بهدا
به علت جلوگیری از شیوع ویروس خطرناک کرونا
سازمان اموزش و پرورش و وزارت بهداشت کشور
اعلام کردن که : شماره دوست دخترانتان را فقط به ما دهید 
تا با خیال راحت با کرونا مبارزه کنید...
لطفا جدی بگیرید.
"انجمن بهداشت و پانسمان شمال"
پایان ساخت اپ "کرونا ۹۸"

با عنایت پروردگار بزرگ و عزیز پس از دوروز تلاش بی وقفه برای ساخت هرچه سریعتر این اپ بالاخره تلاش ها نتیجه داد و ما توانستیم فایل خروجی نسبتا خوبی را دریافت نماییم.
"کرونا ۹۸" یک اپ برای تذکر نکات پزشکی جهت جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر بیماری کرونا هست.ما در این اپ نکات جلوگیری،درباره ویروس کرونا و اخبار آن توضیح داده ایم.باشد که توانسته باشیم ، کمکی به مردم عزیز و متمدن ایران نموده باشیم.

شما دوستان گرامی میتوانید هم
تو که در گشت و گذار و سفرینکند از کرونا بی‌خبری!
بوق و کرنا شده هر جا کرونانشنیدی تو مگر کور و کری؟
به تو گفتند نرو سیر و سفرچون که در معرض صدها خطری
زده‌ای باز به جاده، به سفربی‌مبالاتی و اهل دودری
گرچه داری تب و هی سرفه کنیعازم رشت و قم و شوشتری
غیر قانون شکنی خود تو بگوواقعاً هست تو را یک هنری؟
کلّه‌ی پوک تو از کاه پر استمایه‌ی ننگ و غم و دردسری
حیف از سایر مردم که شدندهموطن با نفری چون تو خری
خر چه حیوان پر از فایده‌ای‌ستو تو با این همه شر
پاورپوینت ویروس کرونا: شناخت کلی کرونا
دانلود پاورپوینت ویروس کرونا: شناخت کلی کرونا، خطرات و تهدیدات virus corona. به همراه نسخه ppsx. پژوهشی که در چین درباره این بیماری انجام شده و طی آن پرونده ۴۴ هزار بیمار بررسی شده، نشان می دهد که بیش از ۸۰ درصد بیماران نشانه های خفیفی از بیماری داشتند، در حالی که سالمندان، مبتلایان به بیماری‌های...

ویروسها در طول دوره حیات خود جهش تکاملی پیدا می کنند. طبق این مدل، ویروس آنفولانزا نیز با یک جهش تکاملی زیستی، به "ویروس کرونا" تبدیل می شود.
از همین رو است که علائم و روشهای پیشگیری این دو بیماری شبیه به هم اما ویروس کرونا از ویروس آنفولانزا خطرناک تر است.

کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود. نام ویروس کرونا از شکل آن گرفته شده که هنگام تصویربرداری با استفاده از میکروسکوپ الکترونی شبیه به یک تاج
حتما دیده اید که با لایک پست های دیگران، آنها هم در جواب چند تا از پست های شما را لایک میکنند. فرض کنید شما روزانه 100 نفر لایک میکنید اگر حداقل نصف آنها به پیج شما سر بزنند و از محتوای شما خوششان بیاید حتما به جمع فالور های شما میپیوندند.
+ شیرینی گل محمدی، به به!- اسمش دانمارکیه نه گل محمدی...+ دلم میخواد بگم گل محمدی! اصلا فلان فلان بشه هرکی میگه دانمارکی...
+ خب بریم انقلاب چندتا کتاب میخوام...- کرونا اومده تو ایران کرونا میگیری...+ بگیرم خدا بخواد تو خونه یا تو خیابون با ماسک یا بی ماسک کرونا میگیرم...[مدتی بعد از تضعیف روحیه مادر که ماسک بزن و ترساندن من همراه با ناراحتی قلبی]- به هیچ جا دست نزن کرونا میگیری.به میلۀ مترو دست نزن. بلیط نگیر. نزدیک هیشکی نشو.
[امشب بعد از اخبار]
+ یه انق
در این مدت تقریبا هیچ فعالیت تخصصی خاصی درباره کرونا و راه‌های درمان یا پیشگیری از آن نداشتم. امّا مثل یک آدم عادی از اینجا و آنجا چیزهایی شنیدم. در بین آنها توصیه یک هماتولوژیست برای درمان کرونا برایم جالب بود. او پیشنهاد داده بود دولت از مبتلایانی که بهبود یافته‌اند خون بگیرد و به افراد بیمار تزریق نماید (البته قاعدتا با کمک سازمان انتقال خون و با لحاظ تمامی تمهیدات لازم). گویا این کار در چین هم انجام شده است. من نمیدانم در ایران این کار ان
خیلى جالب حتما بخونید

در رستوران بودم که میز بغلی توجه‌م را جلب کرد. خانم و آقایى که حدود ۴۰ سال داشتن روبه‌روی هم نشسته بودند و مثل یک دختر و پسر جوان چیزهایی می‌گفتند و زیرزیرکی می‌خندیدند.
بدم آمد. با خودم گفتم چه معنی دارد؟ شما با این سن‌تان باید بچه دبیرستانی داشته باشید. 
نه مثل بچه دبیرستانی‌ها نامزدبازی و دختربازی کنید. 
داشتم چپ‌چپ نگاهشان می‌کردم که تلفن خانم زنگ خورد و به نفر پشت خط گفت: آره عزیزم. بچه‌ها رو گذاشتیم خونه خودم
«مهری» عضو انجمن اپیدمیولوژی ایران:
نباید به مردم اطمینان خاطر داده شود کرونا تمام شده.
در امر اطلاع‌رسانی مدیریت کرونا دچار اشتباهات محاسباتی شده‌ایم.
مردم کرونا را تمام شده ندادند و خود را برای احتمال بازگشت موج های ابتلا و خدای ناکرده مرگ و میر ناشی از کرونا آماده کنند.
ویژگی اپیدمیولوژیک کرونا شرایط متفاوتی از یک پیک تنها دارد و ما سخت نگران پیک های بعدی هستیم./فارس
[عکس 745×375]
مشاهده مطلب در کانال
جای گابریل گارسیا مارکز خالی که کتابی تالیف کنه با عنوان:
عشق سالهای کرونا.
به نظر شیوع و همه گیری این ویروس، پتانسیل خوبی برای نوشتن رمان، ساخت فیلم و ...  دارد.
در آینده سال شیوع کرونا مبدا تاریخ خواهد شد.  آیندگان در جواب سوالات تاریخی فرزندان خود میگویند: سالی که کرونا شایع بود.چیزی مثل عام الفیل.
آزمایش کرونا چگونه انجام می شود
مراکز بهداشتی شهری و محلی که شخصی تحت بررسی (PUI) را شناسایی کرده اند ، باید فوراً باید آزمایش دهد که مشخص شود که آیا مبتلا به کرونا است یا نه. 

یک آزمایش تشخیصی وجود دارد که می تواند تشخیص دهد که شما به آن مبتلا شده اید یا خیر.
برای تشخیص ویروس جدید کرونا که عفونت تنفسی کروناویروس COVID-۱۹ را ایجاد می‌کند از یک روش آزمایشگاهی رایج استفاده می‌شود که برای تشخیص ویروس‌هایی مثل ایدز یا سارس استفاده می‌شده است.
ادام

فرهنگ آسیای شرقی همیشه جذابیت ویژه ای دارد و نکاتی درباره کشورهای آسیای شرقی وجود دارد که تحسین همگان را بر می انگیزد. در این مقاله حقایقی جالب درباره کشور ژاپن را بررسی می کنیم.

ژاپن، کشور چشم بادامی ها، فرهنگ و تمدنی غنی دارد. ژاپن از پیشگامان صنعت و نوآوری در جهان است و مردم این کشور به سخت کوشی مشهورند. تفاوت های گسترده فرهنگی بین غرب و شرق آسیا باعث شده که حقایق و قوانین ژاپن برای ما جالب به نظر برسد. در مقاله به معرفی حقایقی جالب دربا
مواد لازم :
آرد نخودچی ۲۰۰ گرم ( دو و نیم پیمانه ) 
روغن جامد ۱۰۰ گرم یا کره ۱۵۰ گرم  ( حتما” حتما” حتما” روغن جامد باشه و گرنه فرم نمی گیره – بعضی ها از روغن جامدها دومنظوره هستن و یه مقدارش حالت مایع داره . بهتره روغن جامدی که جامدتر هست رو انتخاب کنید  )
پودر قند ۱۰۰ گرم ( یک پیمانه سر خالی ) { یک پیمانه پودر قند = ۱۲۰ گرم  } 
هل آسیاب شده یک قاشق چایخوری ( می تونید هل رو حذف کنید )

ادامه مطلب
سلام
من تا چند هفته نیستم
شایدم چند ماه ، نمی دونم چون امتحانای میان ترمم شروع شده و یکی دو هفته دیگشم امتحانای ترمم شروع میشه 0-0
ولی اگه هروقت اومدم حتما پست می ذاااارم ، شما هم نظر بذارید و من هم اگه بیام حتما حتما براتون نظر می ذارم درخواستی ها و پیشنهاداتون رو بگید تا اومدم بیان بلاگ بذارمشون ^-^ ( خیلی خوشحال می شم ^-^)
و وقتم هم خیلی کمه پس هر هفته یه دونه یا دو تا پست می ذارم و تو یه وب دیگه هم نویسنده هستم اصلا وقت ندارم
ممنون که همیشه همراهم
رضا خان قلدر و کرونا: 
شباهتها هر دو
۱.  می کشند کم یا زیاد
۲.توطئه بیگانگانند و ریشه خارجی دارند
۳.به صغیر و کبیر رحم نمی کنند
۴.مجلس اهل بیت (ع) را تعطیل می کنند
تفاوت ها:
۱. یکی به زور حجاب از ناموس مردم بر می داشت دیگری باعث پوشاندن دست و صورت هم شده.
۲.کرونا چند ماهه جمع می شه اما خسارات و خیانت های رضا قلدر هنوز جبران نشده.
۳. کرونا بر  جسم ضرر می زند و رضا شاه بر دین ضربه می زد.

http://ziarani1.blog.ir/     وبلاگ زیارانی
در خبر هایی که به گوشم رسید دو تا از آنها جالب بود:
صدر اعظم آلمان همان ابتدای کار که کرونا وارد کشورش شد گفت احتمالا هفتاد درصد آلمانی ها کرونا خواهند گرفت!
رئیس جمهور ایتالیا هم حکومت نظامی اعلام کرده است!
شاید به ظاهر خنده دار باشند اما به نظرم بهترین نوع مدیریت است. صدر اعظم آلمان به درستی مردم را ترسانده تا جلوی برون رفتن آنها را بگیرد. همه کارشناسان می گویند تنها راه شکست دادن کرونا ماندن در خانه است ولی نمی دانم بعضی از ماها چرا نمی خواه
از شیوع بیماری کرونا جدید در دنیا نمی‌گذرد و مثل هر بیماری دیگری، طول می‌کشد تا راهکار درمانی قطعی کرونا پیدا شود. تا زمانی که درمانی برای این ویروس یافت شود؛ باید پیشگیری‌هایی را برای کاهش خطر ابتلا به کرونا انجام داد اما اگر در نهایت و با وجود رعایت تمام تدابیر بهداشتی، شک کردیم که دچار ویروس کرونا شدیم باید به کجا مراجعه کنیم؟
ادامه مطلب
New York hospitals battle coronavirus as hundreds of patients flood in: 'We must not break'.
cnbc.com

صدها نفر به بیمارستان های نیویورک سرازیر شدند؛ بیمارستان ها در حال جنگ با کرونا ویروس هستند. "ما نباید شکست بخوریم"
شعار ما کرونا را شکست می دهیم را به شعار ما نباید از کرونا شکست بخوریم تغییر دهید.
سیاست شکست دادن یا پیروز شدن که از ادبیات حماسی ما ناشی می شود این مفهوم را می رساند که باید در فرصتی مناسب به کرونا حمله کنیم و وی را شکست بدهیم در صورتیکه ما نشان داده ایم که استاد تبدیل فر
«مواردی از ازدواج اجباری کودکان بعد از شیوع کرونا و بیکاری خانواده‌ها گزارش شده است کمتر از دو ماه از شیوع کرونا در ایران می‌گذرد و هر روز زوایای جدیدی از میزان آسیب‌زایی این ویروس برملا می‌شود.» زهرا رحیمی مدیرعامل جمعیت امام علی (علیه السلام) با بیان این مطلب درباره بلایی که کرونا سر خانواده های آسیب دیده آورده است، صحبت کرد. اینکه این افراد حالا در چه شرایطی به سر می‌برند و کرونا چه تأثیری بر آنها داشته موضوعی است که در نشست آنلاین جم
نکات مهم درباره تنظیم قولنامه و مبایعه نامه:
از توان مالی خریدار برای پرداخت قیمت مورد معامله اطمینان حاصل نمایید و با شروطی که در قرارداد می آورید، حق فسخ معامله را در صورت عدم پرداخت وجه در موعد مقرر توسط خریدار با خسارت برای خود قائل شوید.
مورد معامله را قبل از دریافت حداقل دو سوم معامله به خریدار تحویل ندهید و فقط در صورتی سند را به نام وی منتقل کنید که تمام مبلغ معامله را دریافت کرده‎اید.
در صورتی که فروشنده در عیوب ملک آن را با خریدار ش
ویروس کرونا و مقابله با آن
ویروس کرونا جدیدترین نوع ویروس از خانواده کرونا محسوب می شود. این ویروس که
برای اولین بار در شهر ووهان چین شناخته شد. این ویروس سریع تر از انفولانزا به بدن افراد
انتقال پیدا می کند و علائم آن تب و همچنین سرفه می باشد
چند وقتی است که اسم یک ویروس جدید در کل دنیا باعث شده است که یک نوع ترس بر همه
قالب شود. این روزها در کشور ما نیز ویروس به طور چشم گیری در حال پیشرفت است.
شاید خیلی از افراد دسترسی به اینترنت نداشته و خبر ها
در این مقاله نکاتی را درباره آشپزی برای شما آورده ایم که حتما برای پختن غذایی بهتر و ساده تر به شما کمک می کند. با ما همراه باشید :
اگر خورشی که پختید، بیش از اندازه شور شده باشد باید یک سیب زمینی خام در داخل آن قرار دهید، سیب زمینی نمک اضافی را به خود جذب می کند.
وقتی غذایی را با کره سرخ می کنید، یک قاشق مرباخوری روغن به آن بیفزایید. از سوختن آن جلوگیری خواهد کرد.

ادامه مطلب
کرونا و کودکان
چون بعلت قرنطینه اجازه برگزاری مراسم وجود ندارد در منزل شرایطی فراهم کنید که کودک سوگواری کند ، اگر می‌خواهد گریه کند اجازه بدهید گربه کند و خودتان هم گریه های خود را از آنها مخفی نکنید ، اما گریه های بیش از حد هم آسیب رسان است .

میتوانید برای کودک جعبه ای بسازید به نام جعبه احساسات و از آنها بخواهید احساسات خود را بنویسند و یا نقاشی کنند و داخل آن جعبه بیاندازند و اگر دوست داشتند به شما اجازه دیدن نقاشی یا خواندن احساسات خود
دوستان عزیز سلامقبل از هر چیزی باید اعلام کنم که این برنامه ای که قصد معرفی کردنش رو دارم باگ هایی داره که ره صد ساله رو میتونید یک شبه برید پس حتما حتما بعد از ثبت نام در قسمت معرف آیدی بنده رو وارد کنید تا بعد از ثبت نام شما بنده تمام ترفندها و باگ های برنامه رو از طریق چت خود برنامه برای شما ارسال کنم و دلیل دومی که پیشنهاد میکنم ایدی بنده ی حقیر رو وارد کنید این هستش در این اپلیکیشن حتما حتما برای استخراج با سرعت و عملکرد بهتر زیر مجموعه یک
همین کرونا جنبه های مثبت هم داشته ها،همین کرونا باعث شد، ارگان های نظامی به جای ساخت بمب و موشک،دستکش و ماسک و مایع ضد عفونی کننده تولید کنند.همین کرونا باعث شد نظر مردم به پزشکان به جای پول پرست به مدافعان سلامت تغییر کند و بیمارستان ها به جای پول نجومی رایگان کار کنند.همین کرونا باعث شد، قدر همین بوس و ماچ کردن های الکی مو نو بیشتر بدونیم، و دلمون لک بزنه برای یک بوس بدون ترس.همین کرونا باعث شد، بفهمیم زالوصفت های جامعه ما کدامند و چه کسانی
سلام به دوستای گلم حالتون خوبه؟؟درباره ی بیماری کرونا یه چیزی اومدم بهتون بگم  ;-)این چینی های ........... به بچه همستر تازه به دنیا اومده٬ خفاش٬ مار٬ هشت پا(اختاپوس) قورباغه٬ موش و ..... هم رحم نمیکنن همه ی اینا رو هم بهشون حال میده زنده زنده در حالی که دارن زجر میکشن اونا رو بخورن
ادامه مطلب
ویروس جدید کرونا چیست؟
کرونا ویروس جدید (CoV) نوعی جدید از ویروس است.
بیماری ایجاد شده با ویروس کرونا که به آن بیماری کرونا ۲۰۱۹ (COVID-19) می‌گویند، اولین بار در ووهان چین شناسایی شد. CO مخفف کرونا، VI مخفف ویروس و D  به معنی بیماری (در انگلیسی). قبلاً به این بیماری «کروناویروس جدید ۲۰۱۹» یا «nCoV-2019» می‌گفتند.
ویروس COVID-19 ویروس جدیدی بوده و به خانواده ویروس‌هایی همچون سارس (سندروم تنفسی حاد) و سایر سرماخوردگی‌های معمولی مرتبط است.    
درباره ویروس جد
تحقیقات یک متخصص فرانسوی درخصوص تاثیر کلروکین بر کرونا
یکی از متخصصان فرانسوی به نام دیدیه رائول، داروی کلروکین را بر روی ۲۶ نفر از بیماران کرونایی آزمایش کرده است و از این تعداد ۲۰ نفر از از بیماران؛ با ادامه مصرف کلروکین؛ هنوز با وجود مصرف ۶۰۰ میلی گرم هیدروکسی کلروکین در ۲۵ درصد این بیماران هنوز ویروس کرونا وجود داشته است.
دیدیه رائول، یکی از متخصصان فرانسوی داروی کلروکین را بر روی ۲۶ بیمار مبتلا به ویروس جدید کرونا آزمایش کرده است. از
راه های پیشگیری از ویروس کروناراه های پیشگیری از ویروس کرونا چیست؟ برای پیشگیری از ویروس کرونا چی بخوریم؟ برای جلوگیری از بیماری های عفونی مانند ویروس کرونا و آنفلانزا شستن دست ها بسیار مهم است. علائم شایع ابتلا به ویروس کرونا شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و به طور کلی مشکلات تنفسی است. دست های خود را بشویید، از تماس دست آلوده با صورت خودداری کنید و از افرادی که سرفه می کنند یا عطسه می کنند دوری کنید. ویروس کرونا تا کنون در سراسر چین موجب مرگ صد
راه های پیشگیری از ویروس کروناراه های پیشگیری از ویروس کرونا چیست؟ برای پیشگیری از ویروس کرونا چی بخوریم؟ برای جلوگیری از بیماری های عفونی مانند ویروس کرونا و آنفلانزا شستن دست ها بسیار مهم است. علائم شایع ابتلا به ویروس کرونا شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و به طور کلی مشکلات تنفسی است. دست های خود را بشویید، از تماس دست آلوده با صورت خودداری کنید و از افرادی که سرفه می کنند یا عطسه می کنند دوری کنید. ویروس کرونا تا کنون در سراسر چین موجب مرگ صد
در حالیکه دارم فیلمایی که تازه دانلود کردم رو دسته بندی میکنم یهو به خودم میام و میبینم یه پوشه‌ی پر و پیمون به اسم آ‌ دارم که فیلمای مورد علاقه ش رو بهم معرفی کرده و الحق که همشون عالین! 
یه پوشه دارم به اسم korea! که گیلتی پلژرهام توشه :)))) وقتایی که حوصله ی هیچ چیزی تو دنیا رو ندارم چند قسمتی میبینم و از رنگ و لعاب و روشنیشون لذت میبرم وبه هیچ چیزی فکر نمیکنم و زمان میگذره :)
یه سری فیلم بلاتکلیف مد روز هم دارم! چند قسمتی از بیگ بنگ تیوری رو هم د
چند روزی است که برخی از کشورها از جمله کشور ما درگیر ویروس کرونا شده اند، در این مطلب برخی از نکات و مطالب برای پیشگیری گسترش و ابتلا به این ویروس اورده ایم.
توصیه مهم
با توجه به گسترش ویروس کرونا در شهرهای کشورمان از همه عزیزان تقاضا داریم که در خانه های خود بمانند و توصیه های وزارت بهداشت و سایر منابع معتبر را رعایت کنید و از سفر به سایر شهر ها جدا خودداری کنید. 
معرفی چند لینک خوب
با سرچی که توی اینترنت درباره کرونا ویروس داشتم به چند مقاله

چشم های تو آبی نیستوگرنه حتمادر آنها غرق می شدمسیاه نیستوگرنه حتما درآنهابه خواب می رفتمسبز نیستوگرنه حتما در آنها گم می شدمامانه دوست دارم غرق شومنه به خواب برومنه گم شوممن دوست دارمهر صبحقله ای تازه از چشم هایت رافتح کنمو هر غروبجرعه ای از آنها بنوشمبانوی چشم قهوه ای من..!"محسن حسینخانی"

پ.ن:
‍ تصدقت بروماصلا حواست هست کهحواسم پرتقهوهچشمهایت شدهمدام باگوشواره هایفیروزه ات بازی می کنم تاغیرت شاعرانه امقلمبه شودنگذارم از حادثهبوسه قِ
خوش به حالش؛ حتما شب فراق دوست را ندیده است که می گوید «یلدا» درازترین شب سال است! آن که از رحیل یار به سوگ ننشسته باشد، «شام فراق» چه داند؟! حتما در حوالی کوچه ی تشویش در انتهای بن بست فراق، یک نیستان ناله از نایش نچکید و روبرویش راه دشوار تا محراب دوست را ندید که از بلندی یلدا حرف میزند.حتما در خلوت شب های سرد و‌ طولانی فراق، بی قرار، دیوان خوان قصیده و غزل های آرمیده در نگاه آخر دوست نبود؛ که حرف خزان و شب آخر طولانی اش را میزند! راستی ما حتی
من کلا کار دستی رو خیلی دوست دارم.
و هر وقت هم جایی رفتم که هنرهای دستی کشورای مختلف رو میفروشن، اگه در وسع مالی من گنجدیه حتما خریداری کردمش.

یه بار رفته بودم St. Lawrence Market توی تورنتو،
و دیدم جاکلیدی ای که در افریقا ساخته شده میفروشن، با یه سری خرت و پرت دیگه،
خریدمشون :)
و الان دوستام و عشقم همه استفاده ش میکنن.
یا هر جا که میرم حتما سوغاتی میخرم.
:)
یکی از دوستان همکار فرستاده بود که برین تو سامانه  salamat.gov.ir و تو طرح غربالگری کرونا شرکت کنید.من شرکت کردم. کد ملی می خواست و بعد هم مشخصات و آدرس اینا رو نشون داد.چند تا سوال داشت درباره همین علائم کرونا من سرفه خشک رو تیک زدم.بعد هم پیام داد که شما نیاز به استراحت و مراقبت دارید و اگر حالتون بدتر شد و تنگی نفس و گلودرد و تب اینا داشتین مراجعه کنین به مراکز درمانی..
تو استان ما این چند روزه میگن خیلی شیوع زیاد شده و ترس همه رو زیاد کرده..
من تقریب
فرق کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی چیست و از کجا بفهمیم که کرونا ویروس گرفتیم یا دچار سرماخوردگی و آنفولانزا شده ایمبا ما در مجله حرف تازه همراه باشید تا علائم اصلی کرونا ویروس ووهان با بیماری آنفولانزا و سرماخوردگی را بدانید
ادامه مطلب
در این مقاله نکاتی را درباره آشپزی برای شما آورده ایم که حتما برای پختن غذایی بهتر و ساده تر به شما کمک می کند. با ما همراه باشید :
اگر خورشی که پختید، بیش از اندازه شور شده باشد باید یک سیب زمینی خام در داخل آن قرار دهید، سیب زمینی نمک اضافی را به خود جذب می کند.
وقتی غذایی را با کره سرخ می کنید، یک قاشق مرباخوری روغن به آن بیفزایید. از سوختن آن جلوگیری خواهد کرد.

ادامه مطلب
مراجعه کنندگان عزیز در بعصی موضوعان مثل (آموزش برنامه نویسی c++‌) بخش ها از پایین به بالا هستد .
همینطور از شما می خواهم حتما نظر بدهید .   
و در بعضی قسمت ها به دلیل زیاد بودن مطالب شما در
پایین صفحه قسمت « مطالب قدیمی تر» را کلیک کنید تا مطالب اولیه به دست شما برسد .   
  با تشکر .
کرونا ویروس در ترکیه

کرونا ویروس نسل تازه ای از کرونا می باشد این ویروس از حیواتات به اسان منتقل شده است و تا کنون ده ها نفر در چین مبتلا به این ویروس شده اند علایم بیماری مانند سرما خوردگی می باشد و با آبریزش بینی و سرفه و گلودرد و سر درد و تب شروع می شود.
وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد تا کنون هیچ موردی از ابتلا به ای ویروس در کشور نداشته ایم همچنین تا کنون 88مورد مشکوک به ویروس کرونا در شهر های مختلف آزمایش و بررسی شده و در هیچ کدام موردی مبتل
سالها پیش وقتی بچه بودم و مدرسه می رفتم...وبا شایع شده بود ...یادمه مادرم آب رو می جوشوند و میریخت تو قمقمه...تاکید داشت از آب لوله کشی مدرسه و آبخوری آب نخوریم...همه مادرها اینطور بودند. همه دانش آموزا هم قمقمه می آوردند مدرسه. در انواع اقسام مدل ها...طرف کتاب ها رو با کش میبست و کیف نمیاورد ولی قمقمه رو حتما با خودش میاورد...وبا با اون اوضاع بهداشتی و فرهنگی دهه شصت و هفتاد، با همه دارو و امکانات نداشته، آسیبی به ما نزد...این که یه جور آنفولانزاست...
جواب منفی شد
انفولانزاس
شانس ندارم که
بابام برگش بهم گف تو خودت کرونایی داری منو دق میدی تو خونه بد بیاد بگیریش؟
اصن با چه اجازه ای قبل خاستگاری؟
خلاصع همه چی مث قبل شد
دیرو هرچی میخواستم هنوز نگفته جلو روم بود
وای که کلی حال داد
اصن من کرونا میخوااام
این چندوقته زیاد دارم از این پستای چرت و پرت میزارم اما باید بگم
من تاجایی که سعی کردم فیک هایی گذاشتم که توش اسم چنل حتما حتما حتما باشه
هیچ وقت به اسم خودم نزدم
تا جایی که تونستم از نویسنده تشکر کردم
حالا اگه فکر کردید دزدی کردم من شرمندم خاک زیر پاهاتونم
خرابتونم
اما دوستان خواهش میکنم شما که لطف میکنین بهم فیک پیشنهاد میدین از طرف اجازه بگیرین..
به مولا از خجالت اب میشم میرم تو زمین..
فدای تک تکتون بوراهه:")
اینجا قم
اولین شهر کشور که اعلام وجود بیمار کرونا داشتن
دانشجوهای پزشکی وپرستاری هم بین دانشگاه وبیمارستان در رفت وآمدن
مسیر تردد هرروز من بازار ودانشگاه وچند قدمی بیمارستانایی که حالا تخلیه شدن بخاطر بیمارای کرونا :/
خلاصه اینکه من سرما خوردم وشدیدا گلو درد داشتم و دیروزصبح رفتم داروخانه همون بیمارستان اصلی ک مرکز کرونا هست :|
کلا با تاکسی واتوبوس میرم ومیام
من نگرانم که کرونا بگیرم واین بیماریو به خانوادم انتقال بدم
آخه چرا قم!؟
چرا این
خب
قبول نشدم
به همین تلخی

قبل از ازمون هیچ علاقه ای به قبول شدن یا قبول نشدن نداشتم. درواقع اصلا دلم نمیخواست برم و ازمون بدم. برام تفاوتی نداشت.
اما بعد از برگزاری ازمون نمیدونم چرا یهو قبول شدنم انقدر برام مهم شد و میتونم بگم تا حدودی شد بلیط بخت ازمایی.
یه راه در رو که میتونستم از شرایط فعلیم فرار کنم و یه پله بالاتر برم. نزدیکتر بشم به ارامش و امنیت. (این حس و بعد ازمون پیدا کردم)
که نشد. :)
خدایا شکرت. میدونم و مطمئنم حتما خیری توش هست.

پ.ن : ای
کرونا ویروس (Coronaviruses (CoV خانواده بزرگی از ویروس ها هستند که موجب بیماریهایی از سرماخوردگی گرفته تا بیماریهای شدید تر مانند سندرم تنفسی خاورمیانه (مرس)  (MERS-CoV) و سندرم حاد شدید تفنسی (سارس)(SARS-CoV) میشود .
ویروس کرونا نوین (nCoV) نوعی ویروس جدید است که قبلاً در انسان مشاهده نشده است.

ادامه مطلب
اینجا بعد از چین اولین کشوری بود که درگیر کرونا شد. ولی خب بخاطر بستن مرزها تونستند اوضاع رو کنترل کنند و دیگه موضوع از حالت داغی در اومد. البته بخاطر همه گیری بیماری در جهان باید منتظر موج جدیدی از شیوع کرونا اینجا هم باشیم. 
این چند روزی که تو ایران کرونا بحث داغ شده اینقدر روی من تاثیر گذاشته که تمام covariance ها رو در نگاه اول coronavirus  می خونم :)) و خب این یعنی خیلی فرقی نمیکنه کجا زندگی کنی. مهم اینه که عزیزات کجا هستند.

رویا... کابوس... کابوس... رویاکاش چیزی این وسط تغییر میکرد
کاش هیچ وقت بیدار نمیشدم
وقتی هم که بیدار میشدم مرده بودم کامل
کاش از سکوتم میخواندی
چه حرف ها که سالها نهفته داشتم
و عاقبت خواهم مرد...
حتما دور از تو
حتما تنهای تنهای تنها
باور کن حرف مسخره ای نیست...
کرونا به من نشان داد
هنوز هم هیچ قرنطینه ای
توان مقابله با
دلِ جامانده در حرمت را ندارد...
دلم برای هیچکس آنقدر تنگ نیست
که تحملش سخت باشد!!!..
اما;کرونا خاست بگوید
هیچ کس لایقِ زیارت نیست; نگران نباش
صبر کن...تا لایق شوی...!
#السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
#کرونا درمانی
1. حتما از کلاس Labels استفاده بشه (برای اسامی دیتابیس، جدول و ستون ها و ...)

2. اگر بخواهیم سرچ کنیم مثلا کدوم کاربر اسم یا فامیلیش یه چیز خاصی هست میشه از Where توی دستور query استفاده کرد. (برای اطلاعات بیشتر به سایت اندروید مراجعه شود)

3. حتما حتما حتما برای دسترسی به دیتابیس توی هر اکتیویتی دیتابیس باید باز بشه. (چند ساعت سر همین رفتم سر کار!)

4. هر جا کارمون با Cursor تموم شد باید اونو close کنیم.

5. استفاده از سینگل تون هم روش خوبیه برای اینکه توی هر اکت
نمی‌دونم قراره چی بشه...اما دغدغه امروز این ایران کرونا هست..
در حالی ک قیمت طلا، دلار و.... رو ب افزایشه و مردم دیگه حواسشون نیست چون مشغول دست و پا زدن برای زنده ماندن هستن!!!!
من گیجم...گیج تر از اونی که فکر کنی
توی شناخت انسان ها تو تفاوت رفتار و گفتار
کرونا اصلی چیز دیگریست....دروغ و دغل و رانت و تک خوری یه ویروس بزرگ همه گییییر هست.............
راستش رو بخواین روزی که عنوان وبلاگ و متن بالایی رو نوشتم خیلی حواسم به عواقب کارم نبود :دی
ولی الان که دیدم چند نفری لطف کردن و من رو دنبال کردن به خودم گفتم ای دل غافل! حتما این بندگان خدا به امید  خوندن « روزنوشت‌های یک پزشک گمنام» اینجا رو دنبال کردن. خصوصا تو این روزای کرونا بعید هم نیست مردم فک کنن قراره راجع به کرونا اینجا چیزی نوشته بشه.
این شد که به خودم واجب دونستم بیام و توضیح بدم که اگر به امید این قضیه اینجا رو فالو کردید من فعلا شر

همه  کنار هم به این طرف و اون  طرف میرفتیم.
دست دوستان واطرافیان را دردست می فشردیم و عزیزانمون  را می بوسیدیم .
 تو  ماشین که نشسته بودیم آواز می خوندیم و بلند بلند می خندیدیم.
کرونا که اومدتازه فهمیدیم چقدر خوش بودیم و چقدر انرژی می داد دستان دوستانمان، چقدر به دل می نشست دور همی های ساده و خودمونی ...
کرونا به این ریزی اومده تا یادآور چیزهای خیلی درشت و خیلی کم رنگ شده زندگیمون باشه...
کرونا یادمون داد روزهای بدتر هم  می تونه باشه ...کرونا یا
حالا که ادارات باز شدن و خیابونا انقدر شلوغ که حتی ترافیکم میشه، یعنی...
نمیخوام به زبون بیارم ولی این وسط کلی ژن ایرانی واسه همیشه منقرض میشه.
فکر نمیکنم کشور فقیری باشیم که نتونه حداقل دوماه همه رو ساپورت کنه که بشینن تو خونه.فکر نمیکنم هیچ کشوری در حال حاضر تو دنیا باشه که در این حد درگیر کرونا  باشه و اداره هاشو باز کرده باشه.به خودم میگم خب اگر مهم بود، اگر ما به درد اینده میخوردیم خدا خودش دلش میسوخت پس حتما فایده ای نداریم.تو نمیخواد دل
Garden party: فقط پایانش.
Piper: شیرین و دوست داشتنی.
Horror: مناسب بچه ها نیست؛ در اصل برا بزرگترهاست! بچه ببینه از ترس زهر ترک می شه! این به این معنی نیست که من زهر ترک نشدم!
ventana: بی سرو ته :/
Zero: دوستش نداشتم چندان! به خاطر روایت خسته کننده اش.
Ascension: در عین بامزگی متفاوت و حرص درآرش، قابل تامل.
The necktie: کسل کننده! ولی پایانشو دوست داشتم.
Threads: نمایش رشته پیوند بین مادر و فرزند.
Johnny express: بامزه بود. دلمان برای آن موجودات ریز فضایی کباب شد!
Weekends: طولانی و کشدار. درب
به نام خداسلام دوستان عزیز آیا شما می خواین برنامه نویسی یاد بگیرید؟ یا میخواین یه انیمیشن بسازید؟ ⏳و یا شاید میخواین یه بازی ساده و جالب درست کنین؟ و یا حتی، یک قطعه ی جالب موسیقی بسازید؟ و شایدم بخواین نقاشی کنید و با تصاویر خودتون یه فیلم داستانی خوب درست کنید؟! و حتما هم دوست دارید که کارهای خودتون رو به دیگران نشون بدید و طرفدارایی رو برای خودتون جمع کنید. یه خبر خوب براتون داریم!ما قراره همه ی این کارها رو با یه روش خیلی آسون و جذاب بهت
۲۷۱۶ - «مهتاب وحیدی‌راد» حقوق‌بگیر دولت آمریکا و خبرنگار «رادیو فردا» (وابسته به سازمان سیا) که به زبان فارسی در چهارچوب سیاست‌های دولتی آمریکا به‌طور 24ساعته درباره ایران سیاه‌نمایی می‌کند، می‌گوید «چرا رسانه‌های ایرانی درباره تلفات سنگین کرونا در آمریکا خبر تولید می‌کند!؟» ایکاش لااقل در دوران کرونا صنعتی و سنتی را با هم نزنند!
دانلود فایل اصلی
ویروس کرونا چیست و چگونه منتقل می‌شود؟کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود. نام ویروس کرونا از شکل آن گرفته شده که هنگام تصویربرداری با استفاده از میکروسکوپ الکترونی شبیه به یک تاج خورشیدی است
این بیماری برای اولین بار در اواخر دسامبر سال ۲۰۱۹ در ووهان، یکی از شهر‌های بزرگ چین گزارش شده و به سرعت در حال شیوع است. از آن زمان، مسافران با سف
ادامه مطلب
پژوهشگران چینی جز اولین پژوهشگرانی هستند که سعی می‌کنند بسیاری از حوزه‌های علمی را مورد رصد و تحلیل قرار دهند. در این میان مطابق با سیاست کلی کشورشان سعی می‌کنند مسیر تولید ثروت را از بخش انسانی به بخش صنعت و استفاده بهینه از دانش ضمنی را در میان تمامی ارکان اجتماعی فراهم  نمایند. طبق این اصل بیشترین مقالات و پژوهش‌هایی که در حوزه‌های علم‌سنجی در مجلات معتبر علمی جهان منتشر می‌شود متعلق به آنها می‌باشد. جالب است که بهداشت و سلامت زیست
 تو یه همایش مالی بودم  تو یه اسلایدی درباره وام و باز پرداختاش چیز جالبی وجود داشت 
بعضی کشورا مثل چین سود وام منفی بود یعنی وام و میدن بعدا یه چیزم روش میدن به طرف حتما :| 
خودمونیم برای یه لحظه ام که شده دلت خواست چشم بادومی بودی
نظر سنجی
همکاران عزیز لطفا حتما زمانی قرار دهید جهت شرکت در "نظر سنجی کتب جدیدالتالیف".
نظر خود را مثبت و منفی، در مورد تک تک کتب،بیان نمایید. 
نظر همکاران بزرگوار هر چه باشد، راهگشا و باعث تعالی رشته حسابداری خواهد بود. 
فرصت کم است.لطفا حتما وارد سامانه شده و در مورد کتب اظهار نظر نمایید. فقط تا ۲۸ اسفند نظرسنجی تمدید شده است. 
پاینده باشید
..
ابتلا به ویروس کرونا برای چه کسانی خطرناک است؟

ابتلا به ویروس کرونا برای چه کسانی خطرناک است؟ چه افرادی باید بیشتر خودشان مراقبت کنند؟ آیا آنگونه که در شبکه های اجتماعی می گویند، کرونا برای سنین زیر 10 سال خطرناک نیست؟ در ادامه به این سوالات پاسخ می دهیم. شیوع ویروس کرونا قبل از سال نو چینی آغاز شد و حالا تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داده، موجودی میکروسکوپی که برای انسان ها رجز می خواند و جان آنها را می گیرد.

ادامه مطلب
شاید تعجب کنید از این تیترولی واقعیت دارد
حتما میگویید چطور حالا که اهمیت خرید و فروش اینترنتی محرز شده من یک چنین حرفی میزنم
 باز هم میگویم بی رونقی مشاغل اینترنتی پس از پایان دوران قرنطینگی کرونا یک واقعیت مسلم است حتی اگر همه کسب و کارها روی فروش آنلاین سرمایه گذاری کلان کنند.
البته این را هم بگویم که قطعا در طی گذر از این دورانِ سخت حتماً زیرساختهای اینترنتی و اینترانتی کشور قوی تر از قبل خواهد شد
ولی رفتار آینده ی مردم به بهره گیری حداق
فرق آنفولانزا و کرونا چیست؟
علائم ویروس کرونا شبیه به آنفلانزا و سرماخوردگی می باشد. حتی ویروس آنفولانزا بسیار شایع تر و کشنده تر از ویورس کرونا ۲۰۱۹ است. هنگامی که با این علائم مواجه شدید بهتر است هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید. حدود ۶.۸ درصد از افرادی که مبتلا به آنفولانزا شدند در طول فصل آنفولانزای ۲۰۱۹-۲۰۲۰ درگذشتند! اما در مورد کرونا تنها ۲ درصد از مبتلایان با خطر مرگ روبرو هستند. بنابراین آنفلانزا از کرونا خطرناک تر و کشنده تر می ب
فرق آنفولانزا و کرونا چیست؟
علائم ویروس کرونا شبیه به آنفلانزا و سرماخوردگی می باشد. حتی ویروس آنفولانزا بسیار شایع تر و کشنده تر از ویورس کرونا ۲۰۱۹ است. هنگامی که با این علائم مواجه شدید بهتر است هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید. حدود ۶.۸ درصد از افرادی که مبتلا به آنفولانزا شدند در طول فصل آنفولانزای ۲۰۱۹-۲۰۲۰ درگذشتند! اما در مورد کرونا تنها ۲ درصد از مبتلایان با خطر مرگ روبرو هستند. بنابراین آنفلانزا از کرونا خطرناک تر و کشنده تر می ب
پس از روشنگری هایی که متخصصان در رسانه ملی انجام داده اند، نگرانی مردم درباره کرونا کمتر شده است. کرونا یک بیماری ویروسی است که 80 درصد بدون آنکه متوجه ابتلاء بشوند، از آن عبور می کنند! (مبتلا می شوند اما خودشان هم متوجه نمی شوند.) 20 درصد متوجه می شوند و از آن 20 درصد، تنها 2 درصد دچار خطر می شوند.
این 20 درصد هم شامل افراد مسن، بیمار و... هستند. کسانی که مشکل تنفسی دارند. در حال شیمی درمانی هستند و... جالب اینکه کرونا برای این افراد هم در صورتیکه نکات
برای بسیاری از افراد سوال است که ویروس کرونا تا چه مدت زمانی روی اجسام و سطوح باقی می‌ماند، به دلیل اینکه ویروس کرونا می‌تواند از این طریق وارد بدن انسان شود.
ویروس کرونا مانند دیگر اعضای خانواده ویروس‌ها، می‌تواند تا یک هفته روی اجسام زنده باقی بماند. طبق مطالعات انجام شده، بسیاری از افراد مبتلا شده به ویروس کرونا در سال ۲۰۱۹، سطح اجسامی را که ویروس کرونا روی آن‌ها قرار گرفته بوده را لمس کرده بودند و بعد دستشان را داخل دهان، بینی و یا ب
نمی‌دانم سریال «سیزده دلیل برای اینکه...» را دیده‌اید یا نه، اما یکی، دو سالی ست که جزو سریال‌های مطرح بین نوجوون‌ها است و ما از قبل از عید کارگاه‌هایی را برای نوجوون‌ها درباره بعضی از موضوعات این سریال شروع کرده‌ایم برگزار کردن.
این هفته جلسه دوم کارگاه‌مان را برگزار می‌کنیم با دو موضوع «تجاوز» و «تنهایی». موضوع تنهایی را من به عهده دارم. طرح درس را نوشته‌ام و دوستش ندارم. چرا؟ چون باید دروغ بگویم. روانشناس‌ها در مقاله‌هایشان برای ن
پاورپوینت کرونا ویروس
پاورپوینت کرونا ویروس حاوی 66اسلاید علمی در مورد کرونا ویروس از تاریخچه تا درمان  عناوین اصلی اسلایدها عبارتند از: - تاریخچه کرونا - روش انتقال ویروس -  روش های تشخیص ویروس کرونا - روش درمان - روش های پیشگیری از ابتلا به ویروس   ...دریافت فایل
سلام به همگیتون
این سوالات رو جواب ندید ، فقط بهش فکر کنید یکمی ... سوال آخرین خط رو جواب بدید .- تا حالا شده تو زندگیتون چیزی رو واقعا بخواید و با فکر کردن بهش حس خوب داشته باشید و بعد اونو به شکل معجزه آسایی به دست بیارید ؟
- تا حالا شده کسی رو بابت یه رفتاری مسخره کنید و بعد همون رفتار سر خودتون بیاد ؟
- تا حالا دقت کردید وقتی حس و حالمون بده ، مرتب اتفاقای بد برامون میوفته ؟
- شنیدین از هر چی بدت بیاد سرت میاد ؟ تجربه کردید ؟
- دقت کردید بعضی آدما ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها